Hakkımızda

Barlas Bilişim ve Reklam Hizmetleri temsil ettiği firmalara internet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmeti vermeyi temel gayesi edinmiştir. Kurulduğu günden bu yana işinde lider olmak adına yenilikçi, yüksek kaliteli ve profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Firmaların web tasarım ve reklam ihtiyaçlarını giderirken hassasiyetlerini ve beklentilerinin neler olduğunu iyi analiz ederek çözüme kavuşturur.

Doğru strateji, tanıtım ve sunum teknikleri ile hedef kitleye optimum bütçe karşılığında hizmet verebilme telaşındadır.

İşine bağlılık ve deneyimin getirdiği özgüvenle; Barlas Bilişim ve Reklam Hizmetleri, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışını profesyonel kadrosuyla hizmet verdiği tüm müşterilerine yansıtmaktadır.

Misyonumuz
Barlas Bilişim ve Reklam Hizmetleri ekibi alanlarında profesyonel kadrosu ile müşterilerin beklentilerini ve isteklerini tam anlamıyla karşılamayı hedeflemiştir. Yıllardır ekibini geliştiren bilgisine bilgi katan kadrosu ile en iyi ve kaliteli hizmeti amaç edinmiştir.
Vizyonumuz
Müşteriye güven vermeyi ve kalite sunmayı amaç edinmiş Barlas Bilişim ve Reklam Hizmetleri sektörde lider olmayı hedeflemiş ve bu doğrultuda emek harcamayı prensib olarak kabul etmiştir.